Kattus PERT Al PERT Pipe Machine
Kattus PERT Al PERT Pipe Machine
Toote üksikasjad

Kaide Masinad on üks tuntud kattus ninakas al ninakas toru masina tootjad Hiina, ja sa oled kindlasti väärt, millel on üks. Tere tulemast hulgimüük ninakas al ninakas torustik PPR al ninakas toru masin, alumium ninakas toru masin, alu ninakas toru tootmisliinid, pe al PE toru masina konkurentsivõimelise hinnaga meie tehases.

See PERT AL PERT Pipe Line, on tootmiseks kasutatud 5 kihid alumiiniumi-plasttoru, PERT materjale + liimmaterjalide + alumiinium materjali + liimmaterjalide + PERT materjale. Selline PERT AL PERT toru kasutatakse peamiselt põrandakütte süsteemi, soe vesi edasitoimetamiseks jne.


line Mudel

pressimismudeli

L / D

Toodang ulatus

Tootmine
kiirus

nimivõimsus

SJ-45

SJ-45/45/30

30/25/25: 1

Ф16-32mm

12m / min

93kW

SJ-65

SJ- 65/65/30

33/33/25: 1

Ф16-63mm

12m / min

154kW


● Kõrge Tõhus Extruder

◎ See kõrge tõhus ekstruuderis käesoleva Al-plast komposiit toru rida on spetsiaalselt sõltumatult kujundanud Kaide ettevõte.

◎ Koosneb:

Inner PERT Layer Extruder, Inner liimikihiga Extruer, Outer PERT Layer Extruder, Outer liimikihiga Extruder.


● Ultraheli kattuvaid keevitaja

◎ Alumiiniumisektori Toru alus ultraheli kattus keevitamiseks. Ta kasutab kõrge kvaliteediga ja tuntud brändi keevitaja, isegi keevisliide ja hea kvaliteediga.

      

● Alumiinium toru vormimisvormide

◎ Tehnoloogia on arenenud edasi põhineb omatoodangu masina tehnoloogia.

◎ Alumiiniumist toru vormimisvormide ja co-ekstrusioonstantsi pea hallitusseened on optimeeritud ja toodetud imporditud kõrge täpne CNC masin, mis on oluliselt suurendanud toru moodustumist täpsuse ja tootmise kiirus.


● PLC kontrollisüsteemi

Viis kihid alumiiniumist plastikust toru rida võtab esialgse Siemens uue põlvkonna PLC kontrollisüsteemi täis värviline ekraan, mis tagab kiire sünkroonse kontrolli ja töökindel kogu tootmisliini.

Alumminum plasttoru machine.pdf


Küsitlus