Kattusid PPR Al PPR toru Machine
Kattusid PPR Al PPR toru Machine
Toote üksikasjad

Kaide Masinad on üks tuntud kattus PPR al PPR toru masina tootjad Hiina, ja sa oled kindlasti väärt, millel on üks. Tere tulemast hulgimüük PPR al PPR toru read, alumiinium PPR toru masin, 5 kihti PPR toru masin, PPR alumiiniumist toru seadmed, PPR al PPR toru seadmed konkurentsivõimelise hinnaga meie tehases.

See PPR AL PPR toru Line, on tootmiseks kasutatud 5 kihid alumiiniumi-plasttoru, PPR materjalist + liimmaterjalide + alumiinium materjali + liimmaterjalide + PPR materjalist. Selline PPR AL PPR toru on peamiselt taotletava kuumaveevarustuses kõrge temperatuurikindlus.


line Mudel

pressimismudeli

L / D

Toodang ulatus

Tootmine
kiirus

nimivõimsus

SJ-65

SJ- 65/65/30

33/33/25: 1

Ф20-63mm

12m / min

154kW


● Kõrge Tõhus Extruder

◎ See kõrge tõhus ekstruuderis käesoleva Al-plast komposiit toru rida on spetsiaalselt sõltumatult kujundanud Kaide ettevõte.

◎ Koosneb:

Inner PPR Layer Extruder, Inner liimikihiga Extruer, Outer PPR Layer Extruder, Outer liimikihiga Extruder.


● Alumiinium toru vormimisvormide

◎ Tehnoloogia on arenenud edasi põhineb omatoodangu masina tehnoloogia.

◎ Alumiiniumist toru vormimisvormide ja co-ekstrusioonstantsi pea hallitusseened on optimeeritud ja toodetud imporditud kõrge täpne CNC masin, mis on oluliselt suurendanud toru moodustumist täpsuse ja tootmise kiirus.


● PLC kontrollisüsteemi

Viis kihid alumiiniumist plastikust toru rida võtab esialgse Siemens uue põlvkonna PLC kontrollisüsteemi täis värviline ekraan, mis tagab kiire sünkroonse kontrolli ja töökindel kogu tootmisliini.


Alumminum plasttoru machine.pdf


Küsitlus