PEX-AL-PEX Torude valmistamise masin müügiks
PEX-AL-PEX Torude valmistamise masin müügiks
Toote üksikasjad

Al-Plastics Overlapped keevitusmasin, mis sisaldab järgmisi liine: PEX-AL-PEX torujuhe, PERT-AL-PERT torujuhe, PPR-AL-PPR torujuhe, PE-AL-PE torujuhe.

铝塑管.jpg0.jpgLine mudel

Ekstruuderi mudel

L / D

Tootmise ulatus

Tootmiskiirus

Nominaalne võimsus

L × W × H

KDPAP-45

SJ-45/45/30

30/25/25: 1

Ф 16-32 mm

12 m / min

93KW

27 × 3,5 × 2,5

KDPAP-65

SJ- 65/65/30

33/33/25: 1

Ф 16-63 mm

12 m / min

154 kW

39 × 4.7 × 2.8
● kõrge efektiivsusega ekstruuder;

Antud Al-plastikust komposiittorude liini kõrge efektiivsusega ekstruuder on spetsiaalselt iseseisvalt välja töötatud KAIDE firma poolt.

◎ Koosneb:

Sisemine plastkihiga ekstruuder, sisemine liimikihi ekstruuter, välimine plastkihiga ekstruuder, välimine liimikihi ekstruuder


Ultraheli ülekattega keevitaja


Alumiinium toru on moodustatud ultraheli kattekihiga. Ta kasutab kvaliteetset ja tuntud brändi keevitaja, millel on isegi keevisõmblus ja hea kvaliteet.    


  Alumiiniumtoru vormivormid

◎ Tehnoloogia on edasi arendatud, lähtudes originaalse tootmismasina tehnoloogiast.

Alumiiniumtoru moodustavaid vorme ja koekspressiooni die-pealvorme on optimeeritud ja toodetud imporditud täppis CNC-masinas, mis on oluliselt suurendanud torude moodustamise täpsust ja tootmiskiirust.


PLC juhtimissüsteem

Viie kihiga alumiiniumist plastikust torujuhe võtab originaalse Siemensi uue põlvkonna PLC juhtimissüsteemi täisvärviga, mis tagab suure kiirusega sünkroonjuhtimise ja kogu tootmisliini töökindluse.


Alumiinium Plastist toru masin.pdf
Kaide Machinery on üks tuntud pex-al-pexi torude valmistamise masin Hiinas müüdavatele tootjatele ja teil on kindlasti selle väärt. Tere tulemast pex-al-pex toru valmistamise masina müügiks meie tehases konkurentsivõimelise hinnaga.
Küsitlus