Flat Tilkniisutus Pipe Machine
Flat Tilkniisutus Pipe Machine
Toote üksikasjad

Kaide Masinad on üks tuntud kindla niisutuspritsi toru masina tootjad Hiina, ja sa oled kindlasti väärt, millel on üks. Tere tulemast järelepärimise niisutuspritsi lint read, tilguti niisutamine lindi seadmed, korter niisutuspritsi voolik masin, korter niisutuspritsi toru taimed, korter dripper niisutamise voolikuliinide konkurentsivõimelise hinnaga alates Kaide.

See korter niisutuspritsi lint tootmisliin on edasi arendatud ja toodetud, optimeerides kõik tehnoloogia meie tuhandeid kiire ja komposiit toru tootmisliini, neelavad arenenud tehnoloogia maailmatasemel tasandil seadmed. See on liider suurima kiiruse, täielikult automaatika ja lahendamata stabiilsust.


mudel

Extruder

Tootmine
kiirus

dripper kindlaks
kiirus

lindi paksus
valik

punching
kiirus

nominaalne
võimsus

KDDG-Ⅱ

SJ-60/36

180m / min

1000-1200pcs / min

0.15-0.6mm

≤900pcs / min

120kW

KDDG-Ⅲ

SJ-60/36

180m / min

1000-1200pcs / min

0.15-0.9mm

≤900pcs / min

125KW

KDDG-Ⅳ

SJ-60/36

180m / min

1000-1300pcs / min

0.15-1.2mm

≤900pcs / min

145kW

kontrollisüsteem


◎ Täpsem Siemens PCC kontrollisüsteem kanti sellesse Flat niisutuspritsi lint line.KAIDE on ainus manufactuere Hiinas, kes olid edukalt vastu sellised kontrollisüsteem.

◎ Intelligent kõnealuse süsteemi toimimist, näiteks terve rea sync kontrolli wihout kõrvalekaldumiste. Üks touch kiirus suureneb või väheneb kontrolli, suure täpsusega temperatuuri kontroll jne, saab tagada usaldusväärne ja mugav tegevus liin.


● Gravimeeter süsteemi

◎ High täpne kontrollisüsteem toru meetri kaal kohaldatakse käesolevas korter niisutuspritsi mõõdulint. Selline seade toita materjali täpselt vastavalt meetri kaal ja kiirus liinil muutmine; saada täpset grammkaaluga kontrolli toodetud toru. Mis võib lühendada alustamise aega ja säästa toorainet.

● dripper sorteerimissüsteemi

◎ Enamik arenenud tuvastamiseks tehnoloogiate kasutamine, nagu nanoskaalas laser kindlaks seadme ja dripper anti-suunas lükates tagasi seadme, tagades tilgutit tootmise on 100% kvalifitseeritud.

◎ dripper mukaanS Kiirus: 1100pcs / min


● Loomuse-off masin ja mulgustamiseks masin

◎ Kahe etapid loomuse-off masin käesoleva niisutuspritsi toru masina vastu servokontrolli ja loomuse-off kiirust saab sünkroonselt kohandada vastavalt tootmise nõue, stabiilse ja usaldusväärse tõmmates, madal müratase.

mulgustamiseks masin

See niisutuspritsi toru masin on varustatud Internetis pime auguga avastamine süsteemi, kui süsteem tuvastab ei augustatud toru, siis katkestas toru automaatselt, vahepeal jooksul muutuda kerimisetapi tööasend ja aru äravoolutorust tingimused õigeaegselt.


● Automaatne Winding Machine

◎ Automatic poolimismasinate on ajendatud servomootori ja kontrollivad SIEMENS PLC süsteemi.

◎ kohaldamine servo põiki ja pinge kontrollisüsteem selles korter niisutuspritsi mõõdulint, tagavad kõrge sync seisukorras lõpetamise kiirus ja kiirus liinil, mistõttu Hengästynyt rullid isegi ja puhas.

◎ tootmise käigus kerimispoolidest saab lõigata torud ja muuta rullid automaatselt vastavalt seadistusele pikkus. Ja ka printida pikkus tag iga mähis.


Kaide Tilkniisutus Pipe Machine (Round & Flat) .pdf


Küsitlus