Round Tilkniisutus Pipe Machine
Round Tilkniisutus Pipe Machine
Toote üksikasjad

Kaide Masinad on üks tuntud vooru niisutuspritsi toru masina tootjad Hiina, ja sa oled kindlasti väärt, millel on üks. Tere tulemast hulgi ringi niisutuspritsi seadmed, silinder niisutuspritsi torustik niisutuspritsi toru extruders, tilguti niisutamine toru taimed, tilguti niisutamine voolik masinad konkurentsivõimelise hinnaga meie tehases.

Round Tilkniisutus toru masin, on sõltumatult välja töötatud Kaide ettevõte, kõrge suurim kiirus ja stabiilne performance.Have eksporditud paljudes riikides ja piirkondades: Egiptus, Iraan, Saudi Araabia, Morrocco, Küpros, Mehhiko, Ukraina, Venemaa, Korea, jne...


line Mudel

kruvi läbimõõduks

L / D

Toodang ulatus

tootmise Speed

nimivõimsus

SJ-80

Ф80mm

33: 1

Ф8-20mm

60m / min

91kW

SJ-45

Ф45mm

30: 1

Ф8-20mm

20m / min

37kW


● dripper sorteerimine & hoidlasõlmede

See niisutuspritsi torusisesed vastu tsentrifugaaljõu katteseadmel jaoks ülevoolutorust sõeluuringu & järjestust. Mis allpool eeliseid ,:

◎ Ülitäpne sõelumine

◎ dripper identifitseerimiseks kiiruse 400pcs / min

mis tagavad täpse dripper pakkumise ajal kiire tootmise.


Märkesüsteem

◎ ümmargune niisutuspritsi torusisesed vastu mehaanilise mulgustamiseks režiimis automaatselt jälgimise toru tootmise kiirus tagatud täpsus mulgustamiseks asendis.

◎ 2 või 4 või 6 Avad mulgustamiseks

◎ Punching kiirus: 400pcs / min


● Synchronous kontrolli

Sünkroonset kontrolli realiseeritakse dripper toitmist, sõeluuringute ja järjestus, edasitoimetamiseks ja inkrusteeritud, loomuse-off, et mulgustamiseks ja pealekerimis-, mis tagab täpse kontrolli ja püsiva töö kiire tootmise.

Küsitlus