Pinnapealne niisutus (SDI) torude valmistamise masin
Pinnapealne niisutus (SDI) torude valmistamise masin
Toote üksikasjad

Pinnapealse niisutussüsteemi (SDI) torude valmistamise masin on maapinnal oleva tilgutusega niisutustoru tootmine PC-lameda kraaviga.

Mulla pinnakatte niisutamiseks on palju kasu, sealhulgas niisutusmeetodi suurim veekasutuse efektiivsus.

1) Uuringud näitavad, et maapinnal tilgutatava niisutoru all kasvatatavad põllukultuurid võivad vähendada vett kuni 40%, suurendades samal ajal saaki ja kvaliteeti võrreldes teiste niisutamismeetoditega.

2) SDI sobib ka kergesti kohanemiseks väiksemate, ebakorrapäraste suurustega väljadega, mis on teiste meetoditega raskendatud või võimatu.


Maa-aluse tilguti niisutoru valmistamise masina omadused


1) Dripperi sorteerimine, transportimine, sisestusseade

Kiire, stabiilne ja korrektne, automaatselt vales kohas olev tilkhaaval tagasilükkamisseade, et veekindlus oleks 100% kvalifitseeritud. Sellel on ka dripper puudumine või tühi alarm süsteem.


2) Kõrge efektiivsusega ekstruuder, spetsiaalne kruvi ja silindri disain, et tagada stabiilne, kõrge väljundi väljapressimine.


3) PC Flat Dripperi jaoks spetsiaalselt ette nähtud täppismikroskoopide eemaldamiseks ja mulgustamiseks mõeldud seade, tagage, et torupaigaldus oleks täpne toru paksusel umbes 1 mm.


4) Kiire toruarming masin, arvestades toru paksust ja kiirraudteeliini jookseb.


5) Siemensi PLC juhtimissüsteem tõepoolest realiseerib sünkroonset juhtimist kogu maa-aluse kraavivoolutuspiraatoriga, see on lihtne ja mugav kasutada.


Proovitükkide allavoolu tilguti niisutamise toru

Lisateabe saamiseks võtke meiega ühendust.
                                   

图片关键词

            


Kaide Masinad on üks hästi tuntud Hiinast pärineva pihustusveekogude niisutamise (Sdi) torude valmistamise masinate tootjad ja teil on kindlasti selle väärtuse olemasolu. Tere tulemast meie tehases konkurentsivõimelise hinnaga maavarade niisutamise (Sdi) torude valmistamise masinate hulgimüügile.
Küsitlus