PEXA EVOH-GA toru masin
PEXA EVOH-GA toru masin
Toote üksikasjad

Kaide masinad on üks tuntud pexa EVOH-ga toru seadmete tootjatega Hiinas ja olete kindlasti üks väärt. Tere tulemast hulgi pexa EVOH-ga toruliinide, 3 kihti pexa toru kohapeal, pexa EVOH-ga toru ekstruuderid, pexa EVOH-ga toru seadmed, pexa EVOH-ga metrooliini konkurentsivõimelise hinnaga tehasest.

Pex-a komposiit EVOH-GA toru tegemise masin peamiselt esitada 3 kihti /EVOH Pex-a toru, see PEXa/EVOH-GA komposiit toru toodetakse kahes eraldi etapis: Esiteks on ühekihiline PEXa toru, toodetud toores ekstruuderis; Teiseks on, et välimine EVOH-GA hapniku barjääri kiht kate ja adhesiivkiht, toodetud Co-väljapressimist die peaga kaks ekstruuderid.


Line mudel

Kruvi läbimõõt

L/D

Tootmise ulatus

Tootmise kiirus

SJ-30/25 x2

30mm

25:1

Ф16 - 32mm

10m/min


● Rea funktsioonid


◎Advanced Co-väljapressimise tehnoloogia kaks ekstruuderid ja Co-väljapressimist die pea hallituse, mis muudab komposiit toru sideme kindlalt täpne suurus.

◎The kruvi ja barrel on eriline projekteerida vastavalt vara EVOH-GA vaik. See sobib stabiilse väljapressimist suure sula surve hapniku barjääri vaik.

◎Siemens PLC kontrolli süsteemi witn control funktsiooniga, lihtne kontrollida selle kaks pardalehiivamise masinat ja kaks ekstruuderid.

◎Anti-UV tüüpi torud saab toota sama rida.

● Valmistatud toru

EVOH-GA hapniku barjääri komposiit toru eelised:

◎Excellent-läbilaskvust ja lõhn säilitamine, hea anti-ultraviolett-ray ja teised kiirgusest, mis oluliselt suurendada selle toru eluiga ja tõhusalt vältida bakterite sisemine torude puhul.

◎This tüüpi toru on hea turu väljavaateid ja lai kasutusala praeguste ja tulevaste aeg.

● tootmisliini seeria

EVOH-GA komposiit toru masin võib valmistada ühe kihina toru, samuti kolm kihti või viie-kiht, näiteks:

◎ PB/EVOH-GA toru tootmisliini,

◎ PE-RT /EVOH toru tootmisliini,

◎ PE-Xa/EVOH-GA toru tootmisliini,

◎ PE-Xb/EVOHpipe tootmine,

◎ PP-R/EVOH-GA toru tootmisliini,

◎ PA/EVOH-GA toru line.

Küsitlus