Vahtpolüuretaanist isolatsioonimaterjalide väljapressimisliin
Vahtpolüuretaanist isolatsioonimaterjalide väljapressimisliin
Toote üksikasjad

Selline polüuretaanist soojust säilitava toru tootmine võtab ühe sammu protsessi tehnoloogia, mille uurinud KAIDE R & D meeskond, on ületanud mitmeid raskusi. See liin on peamiselt mõeldud PE soojuse säilitustorude tootmiseks, mida kasutatakse laialdaselt nafta, kemikaalide, tsentraalse küttesüsteemi, munitsipaaltehnika jms valdkonnas.

聚氨酯 发泡 生产 线 3.jpg

● ekstruuder

See polüuretaan vahustamispappide valmistamise masin kasutab spetsiaalset kruvi ja silindrit, millel on kõrge efektiivsus, mis kindlustab stabiilse ja kiire joa; Jäik polüuretaanikiht sisestatakse otse sisekliima ja välimise kaitse HDPE kihi vahele, vahutades masinat kasutades polüuretaanvahuga plastist vedelikku, mida nimetatakse torude vahutamistehnoloogiasse.


● Die Head

Foaming toru valmistamise masin kasutab spetsiaalselt kavandatud komposiit die pea, mis tagab stabiilsuse kiire kiiruse ja pressitud torude kvaliteeti.


● PLC süsteem

Polyurethane Foam Coating toru tootmisliin kasutab uue põlvkonna Siemens PLC juhtimissüsteemi.

Mitmepunktiline suletud kontakti juhtimissüsteem, mis tagab kiire sünkroonjuhtimise ja töökindluse.

Ta suudab teostada välisriigi kliendi kaugjuhtimispuldi funktsiooni.

聚氨酯 发泡 3.jpg


● polüuretaanpea eelised

Torude pika eluea pikenemine polüuretaansete materjalide omaduste tõttu vähendab suuresti kuuma vee torustiku muutmise remondi- ja hoolduskulusid.

jäik polüuretaani tihedus on 60kg / m³-80kg / m³, sisestage täispuhutav sisemine plastikust toru ja väline HDPE kaitsev kiht, millel on piisav tugevus, et teha see kolm kihti: sisekihti, polüuretaanvahuga kiht, välimine kaitse HDPE kiht terviklik, selle vara palju parem kui tavaline PO toru.

Suurepärane kütte säilitamise efektiivsus, selle termiline kaotus on ainult 5% tavapärasest plastikust torust, mis võib rakenduse ajal tohutut energia kokku hoida.

sageli kasutatavad torude spetsifikatsioonid

Spetsifikatsioon

ID / OD (mm)

Sisemine toru

(mm)

Outer HDPE toru (mm)

Polüuretaanipikkus mm)

50 * 75

50 (mm)

75 (mm)

12,5 (mm)

50 * 90

50 (mm)

90 (mm)

20 (mm)

63 * 90

63 (mm)

90 (mm)

13,5 (mm)

63 * 110

63 (mm)

110 (mm)

23,5 (mm)

75 * 110

75 (mm)

110 (mm)

17,5 (mm)

90 * 160

90 (mm)

160 (mm)

35 (mm)

110 * 160

110 (mm)

160 (mm)

25 (mm)

160 x 200

160 (mm)

200 (mm)

20 (mm)

 


võtke ühendust KAIDE.jpgKaide Masinad on Hiina üks tuntud polüuretaanist vahtkummist isolatsioonitoru ekstrusiooniliinide tootjad ja teil on kindlasti selle väärt. Tere tulemast hulgimüügi polüuretaanist vahtkummist isolatsioonitoru väljapressimisliinist meie tehases konkurentsivõimelise hinnaga.
Küsitlus