Hiina polüuretaan vahtpolüstürool isolatsioonipumba masin müügiks
Hiina polüuretaan vahtpolüstürool isolatsioonipumba masin müügiks
Toote üksikasjad

Polüuretaan vahustatud isolatsioonipaatide tootmisliin


Selline polüuretaanist soojust säilitava toru tootmine võtab ühe sammu protsessi tehnoloogia, mille uurinud KAIDE R & D meeskond, on ületanud mitmeid raskusi. See liin on peamiselt mõeldud PE soojuse säilitustorude tootmiseks, mida kasutatakse laialdaselt nafta, kemikaalide, tsentraalse küttesüsteemi, munitsipaaltehnika jms valdkonnas.

  Ekstruuder

See polüuretaan vahustamispappide valmistamise masin kasutab spetsiaalset kruvi ja silindrit, millel on kõrge efektiivsus, mis kindlustab stabiilse ja kiire joa; Jäik polüuretaanikiht sisestatakse otse sisemise toru ja välimise kaitse HDPE-kihi vahele kambrisse, vahutades masinat polüuretaanvahuga plastist vedelikuga, mida nimetatakse toru vahutamistehnoloogiaks .

  Die Head

Foaming toru valmistamise masin kasutab spetsiaalselt kavandatud komposiit die pea, mis tagab stabiilsuse kiire kiiruse ja pressitud torude kvaliteeti.


  PLC süsteem

  Polüuretaanvahuga kaetud torude tootmisel kasutatakse uue põlvkonna Siemens PLC juhtimissüsteemi.

Mitmepunktiline suletud kontakti juhtimissüsteem, mis tagab kiire sünkroonjuhtimise ja töökindluse.

Ta suudab teostada välisriigi kliendi kaugjuhtimispuldi funktsiooni.


  Polyurethane Pipe eelised

  Toru pika eluea tõttu polüuretaansete materjalide omaduste tõttu vähendatakse suuresti kuuma vee torustiku muutmise remondi- ja hoolduskulusid.

jäik polüuretaani tihedus on 60 kg / m ³ -80 kg / m ³ , täidetakse kolmekihilised kihid, sisemine plastikust toru ja väline HDPE kaitsekiht, mis on piisava tugevusega, sisemine plastikustoru, polüuretaanvahuga kiht , Välise kaitse HDPE kiht terviklik, selle vara palju parem kui tavaline PO toru.

  Suurepärane kütte säilitusvõime, selle soojuslik kaotus on ainult 5% tavapärasest plastist torust, mis võib rakenduse ajal tohutut energiahulka säästa.

sageli kasutatav torude spetsifikatsioon

Spetsifikatsioon

ID / OD (mm)

Sisemine toru (mm)

Outer HDPE toru (mm)

Polüuretaan

Paksus mm)

50 * 75

50 (mm)

75 (mm)

12,5 (mm)

50 * 90

50 (mm)

90 (mm)

20 (mm)

63 * 90

63 (mm)

90 (mm)

13,5 (mm)

63 * 110

63 (mm)

110 (mm)

23,5 (mm)

75 * 110

75 (mm)

110 (mm)

17,5 (mm)

90 * 160

90 (mm)

160 (mm)

35 (mm)

110 * 160

110 (mm)

160 (mm)

25 (mm)

160 x 200

160 (mm)

200 (mm)

20 (mm)


Kaide Masinad on Hiinas müüdavad tootjad üks tuntud Hiina polüuretaanist vahtkummist isolatsioonitoru masin, ja te olete kindlasti seda väärt. Tere tulemast hulgimüügi polüuretaanist vahtkummist isolatsioonitorude masin müügiks meie tehases konkurentsivõimelise hinnaga.
Küsitlus