Kvaliteedikontrolli

Kvaliteedikontrolli
Kui nad valivad masina tarnija selle hinna kõrval on teine kõige olulisem asi, mida tuleb kaaluda masin kvaliteet. Üks hea kvaliteediga masin väärib hea investeering.
KUUS põhjust, miks KAIDE masinad on veel paremad:
1) tugev teadus- ja arendustegevuse meeskond koos arenenud tehnoloogiat ja praktiliste kogemustega kiire toru masin ja mitmekihilised komposiit toru Jäämasina tehnoloogia tugi partner Hiina Supreme Peking keemilise tehnoloogia Ülikool.

2) mehaaniliste osade projekteerimise ja tootmise, ise menetleks kõrge täpne CNC masin ja töötajad, kes tegutsevad selles arvutis, on saanud vähemalt 3 aastat asjakohaseid operatsioonisüsteemi oskusi, olla kindel, et iga osa on rangelt kontrollitud ja kontrollitud.

Roostevabast terasest 3) kõik on osta Hiina kuulsa Steel Group. Outer allhanke osad nagu elektrilisi elemente, on kõik kasutatud rahvusvahelise brändi, näiteks SIEMENS, ABB, INOEX, SCHNEIDER jne.

4) ranget joont, mis kulgeb testimine tehakse enne masina kohaletoimetamise tagada oma masinad saate töötada täiesti tagatud.

5) ülemeremaade paigaldus- ja koolitusteenuse kõrvaldada oma mured kogemuseta operatsiooni.

6) parem müügijärgset teenindust toetada te tehniline juhend ja ka varuosi. Kõik tehnilised joonised on salvestatud nimega arhiveeritud dokumendid, kindlustab sööda jälgitavust ja tagada kiire reageerimine ja teostatav lahendus iga kliendi küsimustes esineb edasist tootmist.